MOJA HISTORIA

Lata 80’.Wzięłam do ręki druty i zrobiłam pierwszy sweter. Zależało mi na tym, aby był ładny. W tamtych czasach na półkach sklepowych nie było praktycznie nic do kupienia. Dziewiarstwo pojawiło się w moim domu bardziej z potrzeby niż z pasji.

 

Teraz te trudne lata doświadczeń przekuwam w dobrą monetę. Od tego czasu minęło kilka dekad. Czasy się zmieniły. Dzisiaj na półkach sklepowych wszystkiego jest pod dostatkiem. Aż trudno mi uwierzyć, że świat w Polsce mógł tak mocno się zmienić. W między czasie zajęłam się biznesem otwierając butik z markową odzieżą. Na kilkanaście lat zapomniałam o rękodziele. 

 

A teraz Jestem  na emeryturze. Poszukując satysfakcji postanowiłam wrócić do drutów. Okazało się, że tym razem ręce będą moimi drutami, a doświadczenie ich wzornikiem. Koce- tworzę je z lekkością, jednak staram się by każdy był precyzyjny, trwały, a przez to funkcjonalny i … ładny. Ulepszyłam swoje produkty poprzez wzmocnienie wełny, z której tworzę. Doświadczenie dziewiarskie jakie posiadam rozbudziło we mnie potrzebę rozwoju swojej marki o nowe produkty… nie zamierzam jej powstrzymywać…

 

Cieszę się, kiedy klienci piszą dobre słowa na temat mojego rękodzieła, bo moje serce pracuje wtedy mocniej i łatwiej mi się oddycha.  Przez całe swoje życie dowiedziałam się na pewno jednego, że jeżeli pracować, to tylko dla siebie samej; dlatego powstała marka GIGI, aby dać upust kobiecej niezależności i chęci dzielenia się sobą ze światem.

                                                                                                             Maria  Gizulewska 

                                                                                              założyciel, rękodzielnik

RODZINA
Wojciech Czerniewicz
fotograf
Leonard Czerniewicz
model
Gabriela Czerniewicz
menedżer, modelka

© 2018 by GiGi Gizulewska