Modna z natury.

Aktualizacja: 2 paź 2018


Wstęp.


Zacznijmy od największych magazynów modowych świata, Vogue czy ELLE, każde z nich miało na swojej okładce modelkę obejmującą siatkę w stylu paryskim, wypełnioną po brzegi owocami. Instagram oszalał na ich punkcie, blogerki prześcigają się w układaniu coraz śmielszych kompozycji fotograficznych z ich udziałem, a fora ekologiczne wyłuskują z zakamarków przeszłości ten proekologiczny produkt, wychodząc tym samym na przeciw potrzebom odrzucenia‚ plastikowych śmieci.

Nasze ręcznie wykonywane w lokalnej społeczności siatki GiGi Bag, bardzo powszechne w czasach PRL-u, objechały już cały świat. Były pokazywane m.in. na targach designu Solone Satellite w Mediolanie. Naszymi klientami byli m.in. TVP i Lubella, którym zależało na promocji proekologicznych i jednocześnie praktycznych rzeczy.Moda ma kształt rombu.


Kiedy w latach 60' XX w. kobiety wykonywały siatki ze sznurka lnianego na potrzeby posiadania mocnych toreb na owoce i warzywa oraz toreb na zakupy, nie mogły się spodziewać, że dzisiaj te torby świetnie sprawdzą się jako praktyczny i oldschoolowy dodatek do kobiecej garderoby. Ręcznie wykonywany splot torby GiGi Bag ma kształt przypominający romb, co nadaję naszej „paryżance“ ponadczasowy wygląd.


Stu procentowa natura.


Wykonane z najwyższą starannością i precyzją bardzo mocne supełkowe sploty, gwarantują, że możemy w niej z powodzeniem nosić różne rzeczy codziennego użytku. Może być noszona jako worek lub jako torba na ramię. Nasze torby są 100% naturalne.

GiGi Bag jest lekka i zajmuję mało miejsca, przy czym rozciąga się na wiele stron, aby pomieścić wszystkie Twoje rzeczy. Torby potrafią utrzymać ciężar do 15 kg.

48 wyświetlenia

© 2018 by GiGi Gizulewska